Elektryczne pastuchy dla psów i kotów

Czyli ogród zabezpieczony przed psem

   maj 29

Automatyczna miska na wodę dla psów i kotów

Dbanie o naszego psa to nie tylko zapewnienie mu odpowiedniej karmy, systematycznych wizyt u weterynarza oraz odpowiedniej ilości ruchu. Powinniśmy także zatroszczyć się o jego zdrowie poprzez podawanie mu właściwej ilości wody. Ważne, aby była ona świeża i czysta, co nie zawsze jest łatwe do uzyskania.

Świeża woda i karma dla pupilaZ pomocą przychodzą nam producenci nowoczesnych urządzeń. W wielu domach pies dostaje pić w misce, do której przedostają się z łatwością wszystkie zanieczyszczenia z butów, podłogi i pobliskich blatów czy parapetów. W wyniku ciągłego ruchu domowników i psa po pewnym czasie w misce znajduje się kurz, ślina, sierść i włosy. Taka woda zdecydowanie nie nadaje się do picia. Ponadto pies łatwo wywraca miskę lub wychlapuje wodę poza jej granice. Powstają plamy na podłodze, a woda wsiąka w dywan, zamiast gasić pragnienie naszego ulubieńca. Warto zapoznać się z nowoczesnymi propozycjami cenionych marek, które stawiają na wygodę i zdrowie naszych pupili. W sklepach internetowych znajdziemy fontanny, których zadaniem jest filtrowanie wody i dostarczanie czystego strumienia naszemu psiakowi. Dostępne są pojemniki o różnej pojemności, dzięki czemu możemy dostosować urządzenie adekwatnie do potrzeb naszego domowego pupila. Jedną z marek, jakiej produkty znajdziemy w sklepach, jest PetSafe. Dzięki zastosowaniu filtra węglowego w fontannach z serii Drinkwell nasz psiak nie czuje metalicznego posmaku wody i żadnego nieprzyjemnego zapachu. Otrzymuje czystą i smaczną wodę, które jest o wiele lepsza od zabrudzonej wody z miski, która godzinami zbiera kurz i sierść. Drinkwell to także komfort dla psa w postaci systemu wolno opadającego strumienia, który powstaje dzięki odpowiednim technologicznym innowacjom.

Marka oferuje nam fontanny o różnej pojemności zbiornika. Możemy wybrać małą fontannę mieszczącą 1,2 litra, ale także zdecydować się na większą o pojemności 1,5 litra, a nawet na pięciolitrowy pojemnik. Sprawdzone produkty marki PetSafe z pewnością zadowolą naszego ulubieńca.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *