Elektryczne pastuchy dla psów i kotów

Czyli ogród zabezpieczony przed psem

   maj 27

Elektryczne pastuchy dla dużych psów

Psy sprawiają problemy, zwłaszcza te, które bawią się w małych ogrodników. Niestety w ogrodzie często właściciele czworonożnych przyjaciół spotykają doły, przewrócone kwiaty, pogryzione akcesoria ogrodowe, co jest dość kłopotliwe. Warto jednak wiedzieć o tym, że producenci sprzętu dla psów dbają o to, aby ich właściciele otrzymywali rozwiązania, które pomogą im zaprowadzić porządek. Sprawdź, w jaki sposób możesz uchronić swój ogród przed zwierzakiem. Bardzo popularnym produktem, często wybieranym przez właścicieli psów, są niewidziane ogrodzenia typu elektryczny pastuch dla psa w ogrodzie gdzie kabel systemu może kompletnie niewidoczny. Tego typu urządzenia rozkładamy w miejscach, gdzie pies psoci najbardziej, a następnie podłączamy centralkę systemu do sieci. Funkcjonalność tego sprzętu opiera się na oddziaływaniu kabla na obrożę elektroniczną noszoną przez psa. Im pies z obrożą jest bliżej przewodu, tym elektroniczna obroża bardziej negatywnie na niego oddziałuje do momentu, aż pies się zniechęci i odejdzie z granicy.

Elektryczny pastuch PetSafe Radio FencePrzykładem doskonałego niewidzialnego ogrodzenia, sprawdzającego się w każdych warunkach, jest elektryczny pastuch PetSafe PRF-3004XW-20 dla dużego psa. Sprzęt ten został opracowany z myślą o dużych psach takich jak np. owczarek niemiecki, bokser, kaukaz, itd. Po pierwsze posiada wzmocnioną siłę impulsów, która ma za zadanie korygować zachowania psa. Po drugie elektryczny pastuch dla psów został wykonany z materiałów nieco bardziej wytrzymałych tak, aby nie zostały one łatwo uszkodzone np. w trakcie zabaw psa, a sama elektryczna obroża posiada wzmocnioną obudowę i dysponuje bodźcem dopasowanym do psów ras średnich i większych. W zestawie oprócz obroży elektronicznej dla psa znajduje się także 150 metrów przewodu. Jeżeli chcemy zwiększyć obszar powierzchni chronionej wystarczy dokupić przewód i połączyć go z istniejącym. Kiedy pies zbliży się do przewodu na wcześniej ustawioną odległość obroża wyemituje impuls odstraszający poprzedzony ostrzeganiem dźwiękowym.

Pastuch elektryczny EasyPet Barrier 300Innym przykładem ogrodzenia odpowiedniego dla psa większych rozmiarów jest EasyPet Barrier 300. Ogrodzenie to w zestawie posiada około 200 metrów przewodu. Długość ta jest w zupełności wystarczająca do ochrony działki o powierzchni nawet do tysiąca metrów kwadratowych. Elektryczny pastuch dla psów, polskiej marki EasyPet został wyposażony w obrożę elektryczną zasilaną na akumulatorek, który można doładować. Jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie pozwalające zapomnieć o problematycznych wymianach baterii. Pastuch elektryczny Barrier 300 działa automatycznie i uruchamia obrożę elektroniczną w momencie zbliżania się psa do przewodu. W przypadku ignorowania impulsu na najniższym poziomie jest on automatycznie zwiększany na następny poziom dopóki pies się nie zatrzyma i oddali od przewodu.

Warto także wspomnieć o tym, że do produktu typu elektryczny pastuch można dokupić dodatkowe obroże elektryczne dla psów. Czyli za pomocą jednego urządzenia możesz zabezpieczyć swój dom przed różnymi zwierzakami. Niewidzialne ogrodzenie możesz dostosować do każdego rodzaju terenu. W celu ukazania psu wyznaczonych granic warto rozmieścić załączone do zestawu flagi.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *