Elektryczne pastuchy dla psów i kotów

Czyli ogród zabezpieczony przed psem

   maj 20

Elektryczne pastuchy i koty

Elektryczny pastuch z obrożą elektroniczną znany jest jako system zabezpieczający ogród przed radosną twórczością psa oraz jako system zapobiegający ucieczkom naszego psa. Niewiele osób jednak wie, że tego typu niewidoczne ogrodzenie występuje również w wersji specjalnie przygotowanej dla kota.

Jeżeli chodzi o zasadę działania niewidocznego ogrodzenia dla kota to nie różni się ona niczym od elektrycznego pastucha dla psa. Również w zestawie znajdziemy specjalny nadajnik, przewód oraz obrożę. Jednak obroża dla kota posiada zupełnie inne parametry, a co za tym idzie tez mniejszą wagę, która nie sprawi mu dyskomfortu podczas noszenia.

Model pastucha dla kota to Cat Fence marki PetSafe. Zdecydowanym atutem systemów tej marki jest to, że nadajnik jest kompatybilny z każdym rodzajem obroży, a co za tym idzie, za pomoc jednego systemu możemy chronić ogród przed: dużym psem, kilkoma mniejszymi lub tez przed stadkiem kotów.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *