Elektryczne pastuchy dla psów i kotów

Czyli ogród zabezpieczony przed psem

   cze 22

Elektryczne pastuchy – montaż

Zakup niewidocznego ogrodzenia zwanego także elektrycznym pastuchem nie jest wcale taki trudny. Obecnie w internecie jest masa sklepów, które oferują systemy tego typu. wiele osób czytając opis danego produktu może nabrać wątpliwości czy podoła sama w jego montażu. Tymczasem sama instalacja jest równie prosta jak zakup elektrycznego pastucha.

To o czym należy pamiętać i najlepiej przed zakupem, to wymierzenie obwodu działki oraz dodatkowych miejsc, które chcielibyśmy zrobić niedostępne dla naszego czworonoga. W trakcie zakupu: jeżeli masz psa z długą sierścią to pamiętaj, by w opakowaniu znalazły się długie elektrody. elektrody to takie specjalne śrubki przy obroży, odpowiedzialne za przesył impulsu korekcyjnego.

Jeśli dostałeś już swoją przesyłkę z niewidocznym ogrodzeniem to po pierwsze zapoznaj się z instrukcję. Następnie umieść nadajnik w miejscu docelowym. Podłącz przewód do nadajnika, otocz nim działkę i również wróć do nadajnika, podłącz końcówkę kabla w drugie gniazdo. Teraz podłącz nadajnik za pomocą zasilacza do prądu i gotowe! Teraz wystarczy ustalić szerokość strefy, czyli odległość na jaką pies może podejść do przewodu.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *