Elektryczne pastuchy dla psów i kotów

Czyli ogród zabezpieczony przed psem

   lip 01

Gdzie nabyć elektryczne pastuchy dla psów i kotów ?

Gdzie zakupimy elektryczne pastuchy ?

EasyPet – Jeden z pierwszych sklepów na polskim rynku oferujących elektroniczne systemy do tresury psów. Przez te lata doświadczeń firma ustabilizowała swoją wysoką pozycję i jest w chwili obecnej najczęściej wybieranym sklepem z branży elektroniki dla zwierząt. Firma EasyPet prowadzi również sprzedaż stacjonarną, więc śmiało możemy przyjechać do siedziby firmy, która znajduje się niedaleko Warszawy i namacalnie sprawdzić każdy system jaki nas zainteresuje.

Największą zaletą sklepu jest olbrzymi asortyment sklepu. Możemy wybierać wśród takich marek jak PetSafe, Innotek, SportDOG, Dogtra i innych. Jak więc widzimy mamy w tym sklepie największy wybór obroży opatrzonych certyfikatem ECMA. Gwarantuje nam to bezpieczeństwo naszych pupili podczas użytkowania systemów. Kolejną zaletą są niewątpliwie ceny wszystkich systemów w sklepie. Są bardzo konkurencyjne, a wszystkiego dopełniają częste promocje.

Kolejną ważną kwestią, na która należy zwrócić uwagę w sklepie EasyPet to poziom obsługi. Widać, że sprzedawcy znają się na rzeczy i są w stanie dobrać odpowiedni system do indywidualnych wymagań właściciela psa.

Wszystkie te plusy składają się na bardzo dobrą opinię na temat sklepu, która wyrażona jest ponad 1100 komentarzami na allegro (100% komentarzy pozytywnych) oraz bardzo wysokimi średnimi w systemach porównywarek cen.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *