Elektryczne pastuchy dla psów i kotów

Czyli ogród zabezpieczony przed psem

   sty 17

Elektryczny pastuch dla małego psa

Nastająca w ostatnich czasach moda na zminiaturyzowane psy spowodowała, że w naszym otoczeniu pojawia się coraz więcej przedstawicieli tych ras. Yorki, chihuahua czy maltańczyki coraz częściej są spotykane na ulicach. Producenci akcesoriów dla psów muszą oferować również produkty dostosowane do takiej wielkości pupila. Właściciele takich maluchów często mają problem z ucieczkami pupili z posesji, które potrafią przecisnąć się nawet przez najmniejszą szparę. Urządzenie jakim jest elektryczny pastuch dla psa pozwoli ograniczyć samodzielne niepożądane wyprawy. Marką jaka oferuje produkty dla ras miniaturowych jest PetSafe oraz Num’axes.

Obroża elektryczna dla psa PetsafeNiewidzialne ogrodzenie dla psa Petsafe In-Ground Premium zostało stworzone z myślą o tych rasach . Specjalnie zaprojektowana obroża elektryczna dla psa posiada małe rozmiary oraz lekką wagę. Te cechy sprawiają, że nie sprawia dyskomfortu psu noszącemu odbiornik i sprawdzi się najlepiej do tresury psów o niewielkich rozmiarach. Siła impulsu również została dostosowana do mniejszej wagi co jest bardzo istotne. Oprócz tych cech niewidoczne ogrodzenie dla psa marki Petsafe posiada centralkę oraz przewód za pomocą, którego wyznaczamy obszar w którym może poruszać się nasz pupil. Centralka w odróżnieniu od innych nadajników posiada dodatkowe bezpieczniki, które chronią urządzenie przed przepięciami np. podczas burzy. Ten zestaw pozwala chronić ogrody o obwodzie do 1200 metrów.

Elektryczny pastuch dla psa Canifugue SmallNum’axes Canifugue Small jest to elektroniczne ogrodzenie dla psów , w którym obroża elektryczna posiada wyjątkowo małe rozmiary. Waga tego urządzenia wynosi zaledwie 23 gramy co czyni ją jedną z najlżejszych z tego typu dostępnych na rynku. Dodatkowym atutem odbiornika jest zasilanie za pomocą akumulatorka, który może pracować nawet do 80 godzin bez ładowania. Korekcja dostępna w ośmio poziomowej skali pozwala na idealne dopasowanie impulsu do wrażliwości psa. Ponadto ta mała obroża elektryczna dla psa została wyposażona w ostrzeżenie dźwiękowe, które można ustawić na określonej odległości od granicy strefy. Elektryczny pastuch dla psa Canifugue Small obsługuje łącznie nawet 800 metrów przewodu. Urządzenie z powodzeniem można stosować również u kotów.

Oba systemy są to produkty najwyższej jakości cechujące się solidnością wykonania jak również bezawaryjnością. Zostały opatrzone certyfikatem ECMA co jest potwierdzeniem, że są całkowicie bezpieczne i przyjazne w stosowaniu dla zwierząt.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *