Elektryczne pastuchy dla psów i kotów

Czyli ogród zabezpieczony przed psem

   sie 25

Jak zadbać o wygodę i bezpieczeństwo pupila podczas naszej nieobecnośći

Częstym problemem dla właścicieli zwierząt jest przymus ich pozostawienia w domu bez opieki. Czy są to ważne biznesowe spotkania, czy też zwykłe rodzinne wypady za miasto, nie zawsze możemy naszego pupila wziąć ze sobą. Co wtedy? Co zrobić, by nasz pies, czy kot nie zdemolował mieszkania? Obecnie na rynku istnieje szereg urządzeń, które mają na celu zabezpieczyć dom oraz byt zwierzęciu w czasie naszej nieobecności. Jednym z nich z pewnością są niewidoczne ogrodzenia dla psa, czy kota. Urządzenia tego typu sprawiają, że zwierzę nie opuści wyznaczonych przez nas rejonów. Są systemy do użytku domowego oraz takie, które możemy zastosować w ogrodzie. Najczęściej są zasilane bateryjnie lub też dzięki specjalny akumulatorkom. Kupując dany sprzęt, na przykład w sklepie internetowym Easypet.pl mamy możliwość jego późniejszej rozbudowy.

Zadbaj o bezpieczeństwo pupila w domu

Możemy bowiem dokupić dodatkowe obroże dla pupili lub też zwiększyć obszar działania poprzez nabycie dodatkowej długości przewodu (mowa tu o systemach niewidzialnego ogrodzenia do ogrodu). Innym rozwiązaniem dla psa, czy kota są automatyczne miski. Dzięki nim nasz pupil nie będzie głodował, nie dobierze się do naszych zapasów. Tego typu urządzenia są w pełni zautomatyzowane. Gdy napełnimy miskę pokarmem i ustawimy jej automatyczne otwieranie się, będziemy mieć pewność, że pies, czy kot zje świeży posiłek ponadto wyznaczonej przez nas porze. My ponadto pozbędziemy się nieprzyjemnego zapachu pokarmu z domu. Wbrew pozorom elektroniczna miska jest bardzo prosta w czyszczeniu. Możemy wyciągnąć pojemnik i włożyć go do zmywarki. Kolejnym rozwiązaniem dającym psu lub kotu świeżą wodę, a nam pewność, że nie będzie on wysychał z pragnienia, jest automatyczny pojnik. Jest to fontanna, która dostarcza świeżej wody naszemu pupilowi bez względu na to, czy jesteśmy w domu, czy też nie.

Model Platinum Drinkwell daje możliwość napełnienia zbiornika o pojemności 1,5 litra. Woda w takim pojemniku przemieszcza się w obiegu zamkniętym. Jest ona również filtrowana, co podnosi jej walory smakowe. Dodatkowo filtracja przyczynia się do usuwania zanieczyszczeń, sierści, brudu, itp. Ponadto usuwa metaliczny posmak wody i nieprzyjemny jej zapach. Fontanna zasilana jest za pomocą zasilacza. Zestaw został wyposażony w specjalną gumową stopkę, która przeciwdziała jej przesuwaniu się, a także uniemożliwia przewrócenie się. Z pewnością zdarzyło się niejednokrotnie tak, że pupil wylał wodę z własnej miski. Ten sprzęt mu to udaremni. Strumień wody płynący z pojnika może być dowolnie regulowany w zależności od potrzeb.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *