Elektryczne pastuchy dla psów i kotów

Czyli ogród zabezpieczony przed psem

   lip 29

Narzędzia pomocne w tresurze psa

Udogodnienia i ułatwienia to obecnie główne motywy przewodnie tworzenia różnego rodzaju gadżetów. Tego typu sfera nie ominęła również i osób zajmujących się psami czy kotami. Obecnie na rynku tworzona jest masa ciekawych i niekiedy zaskakujących urządzeń, które pomagają w lepszej opiece nad pupilem. Dziś kupić możemy gadżety typu: elektroniczna obroża, obroża antyszczekowa, niewidzialne ogrodzenia lub nawet i lokalizator GPS dla naszego przyjaciela. Wszystkie te przedmioty mają na celu przyczynić się do lepszego i łatwiejszego opiekowania się zwierzętami. Przykładem tego może być wcześniej wspomniany lokalizator GPS znanej marki Geodog – urządzenie wyposażone w nadajnik GPS oraz GSM. To właśnie za ich pomocą możemy w każdym czasie i wszędzie odnaleźć nasze zwierzę.

Jak ułatwić sobie tresurę psa

W zależności od rodzaju nadajnika możemy mieć funkcje, które informują nas o lokalizacji naszego pupila za pośrednictwem wiadomości sms. Psa możemy monitorować nawet dzięki telefonowi komórkowemu jak i też komputera. Musimy mieć tylko połączenie z siecią internetową. Zestawy zawierają płyty z oprogramowaniem komputerowym, a także dokładnie opisaną instrukcję obsługi. Korzystanie z tego typu urządzeń daje hodowcom możliwość jeszcze lepszego poznania zachowań swych podopiecznych, a także przyczyni się do powiększenia ich swobody. Ciekawostką, która również często zostaje wykorzystywana przez hodowców zwierząt to drzwiczki automatyczne. To urządzenia otwierane za pośrednictwem podczerwieni lub też poprzez zbliżenie się zwierzaka do nich ze specjalną zawieszką magnetyczną przy obroży. Ten model z pewnością bardzo odciąża właściciela, a dodatkowo daje możliwość psu samodzielnego opuszczania domu, na przykład za potrzebą.

Automatyczny zamek przeciwdziała wejściu niepowołanym zwierzętom, bezpańskim psom i kotom. Możliwość montażu tego urządzenia jest dowolna. Możemy je wykorzystać zarówno w drzwiach, jak i też w ścianie. Przeglądając oferty różnych sklepów warto zwrócić uwagę na sklep internetowy Easypet.pl, który to oferuje Państwu nowoczesne przedmioty znanych marek. Psy i koty od teraz mogą samodzielnie przemieszczać się w obrębie naszej posesji. Tresując własnego psa inne zawsze jesteśmy zmuszeni do korzystania z nowinek technicznych, jednakże to właśnie one bardzo ułatwiają nasze codzienne prace i obowiązki, zwłaszcza wobec zwierząt.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *