Elektryczne pastuchy dla psów i kotów

Czyli ogród zabezpieczony przed psem

   lip 20

Niewidoczne ogrodzenie idealne

Jeżeli można o czymś powiedzieć, że jest idealne to tylko i wyłącznie o urządzeniu, które rozwiąże kilka problemów naraz. I właśnie takim urządzeniem jest niewidoczne ogrodzenie, które nie dość, że chroni naszych pupili (zarówno psy i koty) przed ucieczkami to jeszcze ochrania nasz ogród przed ich radosnymi, często niepohamowanymi zabawami.

Ażeby taki system był jeszcze bardziej funkcjonalny, to dobrze by było, by mógł obsługiwać kilka obroży elektronicznych naraz. Dzięki temu, za pomocą jednego systemu ochronimy przed ucieczką kota, małego psa i psa olbrzymiego. Takie właśnie rozwiązanie ma do zaoferowania marka PetSafe.

Nie dość, że systemy marki PetSafe obsługiwać mogą aż 6 różnych typów obroży, to jeszcze za pomocą niewidocznego ogrodzenia tej marki ochronić możemy całkiem porządny kawałek ogrodu, bowiem nadajnik emitować sygnał może na aż 1.500 metrach przewodu.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *