Elektryczne pastuchy dla psów i kotów

Czyli ogród zabezpieczony przed psem

   kw. 07

Niewidzialne ogrodzenie dla psa najwyższej jakości

Największym problemem świeżo upieczonych właścicieli psów jest ich upilnowanie. Pierwsze dni mogą być prawdziwą katorgą z tego względu, że pies przyzwyczaja się do nowego otoczenie i chce je dokładnie poznać. Przez to często nasze przedmioty codziennego użytku mogą niestety zostać uszkodzone. Dodatkowo, nawet jeśli wyprowadzimy psa do ogrodu, to niewytresowane zwierzę może i tam narobić wiele szkód. Duże grono hodowców wtedy rozpoczyna rozkładanie różnych siatek, ogrodzeń tak, by zabezpieczyć dane miejsca przed nowym mieszkańcem domu. Jednak to jest uciążliwe i nieporęczne. Wyjściem z tej sytuacji może być zakup elektrycznego pastucha EF-3000 Gold firmy Dogtra. Zestaw ten zasilany jest akumulatorkami Li-Po.

Stop ucieczek psa - Dogtra EF-3000GOLD

To daje możliwość długiej pracy, a także i szybkiego ładowania. Wystarczy bowiem niecałe dwie godziny, by wypełnić je energią elektryczną. To również gwarantuje przedłużenie żywotności samej obroży oraz pilota. Wiadomą rzeczą jest, że zwykłe akumulatorki, poprzez ciągłe ładowanie i rozładowywanie, tracą na efektywności. Dodatkowo obroże Dogtra nie posiadają „efektu pamięci”. To powoduje, że mogą być ładowane w każdym momencie. Oba urządzenia zostały wykonane z materiałów antybakteryjnych. Dodatkowym elementem wyróżniającym je na rynku jest wykorzystanie stali szlachetnej w budowie elektrod dzięki czemu nie podrażniają one skóry psa. Urządzenia są całkowicie wodoodporne, przez co nasz trening nie będzie musiał zostać przerwany, gdy zastanie nas deszcz, czy też pies zmoczy się w rzece, bądź jeziorze. Sprzęt Dogtra EF-3000 Gold posiada bardzo zaawansowaną funkcję ostrzegania o zbliżaniu się do strefy zakazanej.

Gdy tylko pies wkroczy w rejon oznaczony przez nas jako zakazany – dostanie ostrzeżenie w postaci wibracji. Dłuższą pracę urządzeń elektrycznych firmy Dogtra gwarantuje tryb Stadby, który to pozwala przedłużyć czas pomiędzy ładowaniami. Zestaw zawiera kabel o długości 150 metrów i co najważniejsze może zostać rozbudowany o kolejne obroże elektryczne i kabel do długości 1,7 km łącznie. Chcąc przedłużyć obszar chroniony wystarczy tylko połączyć dodatkowy przewód z istniejącym. Obroża posiada standardowy pasek 24-58 cm z możliwością regulacji. Pasek można wymienić lub zastąpić własną obrożą. Zestaw oferowany przez firmę Dogtra pozwoli ci oswobodzić psy na taki obszar, jaki chcesz. Odpowiednie ułożenie przewodu daje możliwość modelowania bezpiecznych stref o różnym kształcie i wielkości.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *